Poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof Hetman zaprasza serdecznie wszystkich studentów i absolwentów województwa lubelskiego do udziału w konkursie "Via Bruksela". Do wygrania są trzy płatne, miesięczne staże w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Staż w Parlamencie Europejskim to nie tylko doskonała okazja do poznania praktycznej strony funkcjonowania instytucji europejskich i codziennej pracy posłów; to także szansa na zdobycie tak cennego doświadczenia zawodowego, które może otworzyć drogę do kariery.

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać po polsku esej o objętości do 1000 słów na temat: "Wsparcie Unii Europejskiej dla młodych - realna pomoc czy tylko populistyczne hasła?" i przesłać ją na adres Biura Poselskiego Krzysztofa Hetmana (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Autorzy najlepszych prac zostają poproszeni o przesłanie CV i zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której zostanie wyłonionych trzech laureatów, którzy zostaną zaproszeni do odbycia miesięcznego staży w Biurze Poselskim w Brukseli.

Serdecznie zapraszamy do udziału i przesyłania prac! Termin zgłoszeń upływa 17 maja 2015.

Więcej informacji:

www.krzysztofhetman.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.