Zapraszamy do lektury artykułu o personal brandingu i wspieraniu kariery poprzez LinkedIn - kliknij tutaj.

Pisanie CV po angielsku jest dla wielu kandydatów sporym wyzwaniem. Trzeba stworzyć profesjonalny dokument, a do tego przekonująco opisać doświadczenie zawodowe i umiejętności, używając właściwego słownictwa i konstrukcji gramatycznych.

To bardzo ważne. Błędy językowe, niepoprawne formatowanie i zła klauzula po angielsku mogą przekreślić Twoje szanse na sukces w rekrutacji. Jeśli nie chcesz mieć tego problemu, sprawdź nasz wzór CV po angielsku, zastosuj wskazówki i stwórz CV po angielsku, które wygląda i brzmi profesjonalnie.

Gotowe CV po angielsku — wzór

Po RODO klauzula CV zmieniła swoje brzmienie. Od 2018 roku, kiedy weszła w życie Ustawa o ochronie danych osobowych, stara wersja klauzuli jest już nieważna, a przetwarzanie danych z CV dozwolone jest na innych niż kiedyś zasadach.

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych podczas rekrutacji? Musisz wiedzieć, co to dokładnie znaczy i jak zrobić to poprawnie. Nasi eksperci pokażą Ci, jak brzmi nowa klauzula do CV po polsku, po angielsku i po niemiecku. Potem dowiesz się, gdzie dodać zgodę na przetwarzanie danych w CV. Na koniec poznasz zasady związane z pisaniem CV po RODO.

Aktualna klauzula CV 2019, czyli zgoda na przetwarzanie danych (wzór)

Wysyłasz dziesiątki CV i nie dostajesz odpowiedzi od rekruterów? Na tym etapie szukania pracy powodem mogą być błędy w Twoim CV. Co gorsza, najpewniej nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że je popełniasz.

Pracodawcy nie mają kłopotów z liczbą kandydatów, ale z jakością zgłoszeń. W badaniu MRINetwork 80% rekruterów przyznaje, że większość osób szukających pracy wysyła CV, które przedstawia ich w złym świetle. Kandydaci wyglądają na niekompetentnych, źle dopasowanych do stanowiska albo niesumiennych. Rekruterzy od razu odrzucają takie aplikacje.

Nie masz wyboru — jeśli chcesz dostać pracę, Twoje CV musi być pod każdym względem lepsze niż dokumenty pozostałych osób. Jakie błędy w CV są najgorsze i jak się przed nimi ustrzec? Zaraz się dowiesz. Poznasz też wskazówki, jak szybko je naprawić.

Oto pełna lista