Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Studenckiej TALENTY 2013. Odbędzie się ona w dniach 29.11-01.12.2013 r. w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Konferencja organizowana jest przez  koło naukowe Variograf działające przy Uniwersytecie Wrocławskim oraz Fundację Pro Scientia Publica i obejmuje zakres nauk humanistycznych i społecznych.

Materiały z konferencji są selekcjonowane, bardzo uważnie redagowane oraz poddawane trzystopniowej recenzji: wewnętrznej, zewnętrznej krajowej, zewnętrznej zagranicznej. Materiały zakwalifikowane są publikowane w czasopiśmie "Ogrody Nauk i Sztuk" natomiast najlepsze teksty trafiają w postaci tłumaczeń do czasopisma międzynarodowego "Journal of Education Culture and Society".

W ostatni dzień konferencji odbędą się również warsztaty dla młodych naukowców, które poprowadzą doświadczeni promotorzy młodych uczonych!

Zgłoszenia przyjmujemy do końca czerwca, natomiast na teksty czekamy od 29 listopada do 15 grudnia. Opłata konferencyjna wynosi  80,- złotych i będzie w całości przeznaczona na dofinansowanie publikacji pokonferencyjnej i nie będzie zwracana na żadnym etapie w procesie kwalifikacji do druku. Natomiast opłata za udział w cyklu warsztatów wynosi 100,- zł. Jeżeli nie zbierze się wystarczająca liczba osób chętnych to opłata zostanie zwrócona.

Ważne terminy:

do końca czerwca 2013 przyjmujemy  zgłoszenie->  należy pobrać, wypełnić i przesłać formularz na adres sekretarza konferencji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

październik 2013- przesyłamy abstrakt i słowa kluczowe (w j. polskim i angielskim)

01-31 października 2013 dokonujemy opłat konferencyjnych na konto fundacji http://www.proscientiapublica.pl z dopiskiem "cel-działalność statutowa"

29 listopad-1 grudnia - konferencja i warsztaty dla młodych naukowców

29 listopad do 15 grudnia- termin nadsyłania tekstów do publikacji

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: https://sites.google.com/site/konferencjatalenty/home/talenty-2013

lub pisząc bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również do odwiedzania naszego fanpage'a na facebook'u: https://www.facebook.com/konferencjatalenty?fref=ts